Kalendarz Szachowy

Gdzie by tu zagrać w szachy?

Kalendarz zawiera informacje o 13 turniejach:
ostatnio dodane | wszystkie | zakończone turnieje | Dodaj nowy turniej | Linki | MAPA | Kontakt


drukuj komunikat


Polskie Centrum Szachowe Niepełnosprawnych „IDEA” w Świebodzinie, Hotel Comfort Express w Świebodzinie zapraszają pasjonatów królewskiej gry do udziału w:

XV Integracyjnym Mityngu Szachowym Amatorów P-15 o Puchar Idei

Turniej wspierany finansowo jest przez: Urząd Gminy Świebodzin.

Termin
03 maja 2012 r., początek godz. 10:00

Miejsce
Klimatyzowana sala konferencyjna Hotelu „Comfort Express” dawniej „Ideal” w Świebodzinie al. Wojska Polskiego 12 (woj. Lubuskie).

Program
„XV INTEGRACYJNY MITYNG SZACHOWY AMATORÓW – P-15ً o Puchar „Idei” - początek o godz. 1000, potwierdzanie zgłoszeń do godz. 930, wpisowe: 25,- zł (zgłoszenie po terminie i w dniu zawodów 40,- zł) maksymalna ilość uczestników 53 osoby, prowadzona będzie oddzielna punktacja dla osób niepełnosprawnych. Turniej zostanie rozegrany na dystansie 11 rund po 15 minut na partię dla zawodnika. W turnieju mogą uczestniczyć wszyscy chętni (sprawni i niepełnosprawni), bezwzględu na posiadany ranking FIDE. O przyjęcia do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.

Nagrody: gwarantowane finansowe ogółem (w tym zawodnicy niepełnosprawni) 1.500,- zł + Puchary. Pełna lista nagród zostanie ogłoszona w dniu mityngu do godz. 11:00.

Pozostałe ustalenia
Sprzęt szachowy zapewnia organizator dla 53 zawodników. Obowiązują aktualne przepisy Kodeksu Szachowego . Organizator podczas turniejów zapewnia specjalny pakiet tj. odpowiednią salę gry, poczęstunek w czasie turnieju i obiad.. Osoby niepełnosprawne proszone są o posiadanie dowodu stwierdzającego niepełnosprawność.

Biuro zawodów będzie czynne w dniu 03.05.2012r. od godz. 8:00 w Hotelu „Comfort Express” w Świebodzinie al. Wojska Polskiego 12.

Dodatkowe informacje i zgłoszenia przyjmuje Andrzej Kozicz – Prezes PCSzN „Idea” telefon komórkowy 603 196 498, lub e-mail: kozicz@poczta.wp.pl . oraz listownie na adres: PCSzN „Idea” os. Kopernika 99 kod 66-200 Świebodzin.
W zgłoszeniu należy podać; nazwisko i imię, miejscowość, ranking szachowy, nr telefonu do szybkiego kontaktu, informację czy zawodnik jest sprawny czy niepełnosprawny, w przypadku dzieci i młodzieży rok urodzenia.

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 26 kwietnia 2012 r.
Proszę pamiętać, że tylko wcześniejsze zgłoszenie do udziału w mityngu szachowym zapewni Państwu pewny w nim udział.

Do zobaczenia w Hotelu „Comfort Express” w Świebodzinie dnia 03.05.2012 r.

O R G A N I Z A T O R

Autor kalendarza nie ponosi odpowiedzialności za treści lub błędy zawarte w komunikatach. Najlepszym sposobem weryfikacji danych zawartych w komunikatach jest kontakt z organiatorem.

IA Rafał Siwik© 2004-2021