Kalendarz Szachowy
Kalendarz zawiera informacje o 72 turniejach:
ostatnio dodane | wszystkie | zakończone turnieje | Dodaj nowy turniej | Linki | MAPA | Kontakt
Królestwo Szachów

szeroka oferta szachów, zegarów i książek szachowych.
www.sklep.caissa.pl
chess sets, books, clocks - everything You need to play chess
www.caissa-chess.com
drukuj komunikat


Polskie Centrum Szachowe Niepełnosprawnych „IDEA” w Świebodzinie, Hotel „ODR” w Kalsku zapraszają pasjonatów królewskiej gry do udziału w

„XIV Mityngu Szachowy Amatorów P-15 o Puchar „Idei ”
Turniej wspierany finansowo przez:
Ministerstwo Sportu i Turystyki Warszawa

Termin
11 listopad 2011r, początek godz. 1000

Miejsce
Sala konferencyjna Hotelu „ODR” Kalsk nr 91 k/ Sulechowa kod 66-100 woj. Lubuskie.

Program
XIV MITYNGU SZACHOWEGO AMATORÓW – P-15ً początek o godz. 1000, potwierdzanie zgłoszeń do godz. 930, wpisowe 25,- zł, maksymalna ilość uczestników 100 osób, będzie prowadzona oddzielna punktacja dla osób niepełnosprawnych, turniej zostanie rozegrany na dystansie 11 rund po 15 minut na partię dla zawodnika. W turnieju mogą uczestniczyć wszyscy chętni ( sprawni i niepełnosprawni) bez wględu na posiadany ranking FIDE. O przyjęcia do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.
Nagrody: gwarantowane finansowe o łącznej wartości 1.500,- zł + puchar - uzależnione są od ilości uczestników i hojności sponsorów. Pełna lista nagród zostanie ogłoszona w dniu mityngu do godz. 11.00.

Pozostałe ustalenia
W zawodach mają pierwszeństwo startu osoby starsze niepełnosprawne powyżej 50 roku życia tzw. 50+ (40 osób).
Sprzęt szachowy zapewnia organizator dla 50 zawodników, pozostali zawodnicy dostarczają sprzęt szachowy + zegary. Obowiązują aktualne przepisy Kodeksu Szachowego . Organizator podczas turniejów zapewnia specjalny pakiet tj. odpowiednie dwie sale gry, serwis kawowy i obiad. Osoby niepełnosprawne proszone są o posiadanie dowodu stwierdzającego niepełnosprawność.
Istnieje możliwość rezerwacji noclegu z dnia 10/11.11.2011. w Hotelu „ODR” w Kalsku w cenie 35,- zł, za seniorów niepełnosprawnych „50+” zapłaci za nocleg i posiłki Stow. „Idea”.
Biuro zawodów będzie czynne w dniu 11.11.2011. od godz. 800 w Hotelu „ODR” w Kalsku.

Informacje i zgłoszenia do dnia 4 listopada 2011. przyjmuje Andrzej Kozicz – prezes PCSzN „Idea” telefon tel. komórkowy 603 196 498 w godz. 17-19, e-mail: kozicz@poczta.wp.pl oraz dodatkowo w okresie 4-9 listopad 2011. w godz. 21-22. Imprezę sędziuje Kajetan Przysiecki – arbiter międzynarodowy z Gorzowa Wlkp.
W zgłoszeniu należy podać; nazwisko i imię, miejscowość, ranking szachowy, nr telefonu do szybkiego kontaktu, informację czy zawodnik jest sprawny czy niepełnosprawny, w przypadku dzieci i młodzieży rok urodzenia.

Proszę pamiętać, że tylko wcześniejsze zgłoszenie, telefoniczne lub listowne, do udziału w mityngu szachowym, zapewni Państwu pewny w nim udział.

Do zobaczenia w Hotelu „ODR” w Kalsku dnia 11.11.2011.

O R G A N I Z A T O R
PCSzN „Idea” Świebodzin

Autor kalendarza nie ponosi odpowiedzialności za treści lub błędy zawarte w komunikatach. Najlepszym sposobem weryfikacji danych zawartych w komunikatach jest kontakt z organiatorem.

IA Rafał Siwik© 2004-2020